wtorek, 2024-07-16 Eustachego, Mariki, Mirelli

Kobiecy wypad z „FAR”

2021-06-21


Zobacz zdjęcia »

W dniach 13-15.06.2021 r. w Szczecinie odbył się Warsztat Aktywnej Rehabilitacji dla dzieci w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna dzieci w wieku 4-16 lat poruszających się na wózku inwalidzkim VI”, finansowanego ze środków PFRON.


W Warsztacie udział wzięło 5 dziewcząt - to był „kobiecy wypad”, jak powiedziały uczestniczki, ponieważ kadrę również stanowiły same kobiety.

Podczas Warsztatu realizowałyśmy zadania, które wspierały naszą samodzielność, w innym, bardziej „dorosłym” wymiarze niż do tej pory. Umiejętność wykonania prostych medycznych czynności, czytanie mapy, technika jazdy w terenie, czy autoprezentacja - to obszary, nad którymi między innymi pracowałyśmy.

Dzięki wizycie w Muzeum Geologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego, dowiedziałyśmy się więcej o historii naszego regionu. Nie zabrakło też przyjemności – własnoręcznego wykonania koszulek według swojego projektu, czy plecenia wianków, zakończonego sesją zdjęciową, w kuluarach licznych rozmów, żartów i omawiania „babskich spraw”.

To tylko 3 dni, a przyniosły tyle emocji i refleksji, które są początkiem do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.

Dziękujemy i do zobaczenia!


Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych 

Kontakt – woj. zachodniopomorskie
 

Osoba kontaktowa


Iza Bartoszewska
tel. kom.: 509 447 063 
mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęcia »

Ogłoszenia regionalne »