poniedziałek, 2024-06-17 Laury, Leszka, Marcjana

Lubelski WAZ nr2 w Zakopanem 07-14.06.2023

2023-07-12
 

Uczestnicy biorący udział w WAZ to osoby chodzące o zbliżonej sytuacji zawodowej. Z dużym zaangażowaniem korzystali z zajęć prowadzonych przez doradcę zawodowego Krzysztofa Błażowskiego. Zadawali pytania, pracowali w grupach, a następnie prezentowali efekty poszczególnych ćwiczeń na forum całej grupy...

Czytaj więcej 


»»»

2022-11-24
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone realizacji projektu
„Ośrodek Wsparcia Architektury Dostępnej (OWDA) – kompleksowe usługi
w zakresie dostępności architektonicznej dla podmiotów publicznych”.

Spotkanie odbędzie się
1 grudnia w godzinach 10:00 – 14:00
w Hotelu Forum w Lublinie
przy ulicy Obywatelskiej 8.


Podczas spotkania omówimy między innymi dotychczasowe wyniki realizacji projektu
oraz zasady aktualnego naboru celowanego.
Przedstawimy także szczegóły korzystania z drugiej ścieżki wsparcia oferowanej w projekcie.
Wydarzenie będzie również okazją do indywidualnych konsultacji z ekspertami OWDA
z zakresu dostępności architektonicznej.


Prosimy o potwierdzenie chęci przybycia do dnia 28.11.
 Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Telefon: 22 505 57 31. 

 


Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy w Lublinie

2022-10-19
 

W dniu 14.10.2022 odbyły się Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy dla uczestników projektu „ Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia II” dla regionu lubelskiego. Uczestnicy wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez doradcę zawodowego...

Czytaj więcej 


»»»

2022-10-07

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w
WARSZTACIE AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY,
który odbędzie się w 14.10.2022 (piątek) w Hotelu Focus w Lublinie
Al. Kraśnicka 80, 20-718 Lublin

Celem warsztatu jest nabycie umiejętności z zakresu aktywnego poszukiwania pracy. Podczas zajęć każdy z uczestników będzie mógł przeanalizować swoją sytuację zawodową oraz przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Zajęcia pozwolą również przygotować się do rozmowy z pracodawcą.

Udział w warsztacie jest bezpłatny.
W przypadku potwierdzenia udziału w warsztacie prosimy o pilną rejestrację oraz poinformowanie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 509 447 065.
 

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych


Lubelski WAZ nr 2 w Zakopanem 07-14.06.2022

2022-06-29
 

Uczestnicy biorący udział w WAZ to osoby chodzące o zbliżonej sytuacji zawodowej. Z dużym zaangażowaniem korzystali z zajęć prowadzonych przez doradcę zawodowego, zadawali pytania, pracowali w grupach, a następnie prezentowali efekty poszczególnych ćwiczeń na forum całej grupy...

Czytaj więcej 


Lubelski WAZ nr 1 w Zakopanem

2022-06-27

W terminie 07-14.06.2022 w Zakopanem w Zespole Pensjonatów Dolina Białego miał miejsce Warsztat Aktywizacji Zawodowej, w którym brało udział 10 uczestników z niepełnosprawnościami (niewidomi, MPD i innymi ograniczeniami ruchowymi oraz amazonki). W głównej mierze składał się on z doradztwa zawodowego...

Czytaj więcej 


Warsztat AR dla Dzieci i Rodziców w Lublinie

2022-01-28
 

W słoneczny, zimowy weekend 21-23.01.2022 r, w Lublinie odbył się warsztat dla pięciorga dzieci oraz ich rodziców. Po dłuższej przerwie bezpośredniego kontaktu, wreszcie mieliśmy okazję aby wspólnie spędzić czas. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych, cieszyły się z meczu piłki toczonej oraz piłki ręcznej...

Czytaj więcej 


Dobra praca

2022-01-14
Witam serdecznie,
 
oferujemy zajęcie / docelowo pracę dla osób przy tworzeniu portali internetowych, ich obsługa, zarządzanie i prowadzenie.
Rozpoczynamy projekt ogólnopolski z wielkim potencjałem rozwojowym.
Bardzo dobre warunki współpracy -współpraca oparta na zasadach partnerskich.
Wymagania to cierpliwość, czas, rzetelność, znajomość podstawowych programów 
typu: word, exel, obsługa przeglądarek internetowych, mile widziana znajomość podstaw programów do tworzenia stron www.
Możliwość z korzystania ze środków PEFRON dla osób mogących z tej puli korzystać.
 
Wszystkie pozostałe szczegóły i warunki na emaila lub telefonicznie, jak komu pasuje.
Zapraszamy serdecznie
Ala z zespołu 
 
email do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
nasza strona internetowa : PrzyjazneMiasto.pl

Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy

2021-11-22
WARSZTATY AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY – LUBELSKIE 18.11.2021 r.
 
W dniu 18 listopada 2021 r., odbyły się Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy dla uczestników projektu „  Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia II” dla regionu lubelskiego.  Uczestnicy w grupie dziesięcioosobowej, mieli okazję wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez doradcę zawodowego Pana Artura Witkowskiego przy pomocy trenera pracy Katarzyny Orzeł. W trakcie zajęć, uczestnicy poszerzyli wiedzę z zakresu kompetencji społecznych, dokonali analizy swojej indywidualnej sytuacji zawodowej, zdefiniowali swoje mocne i słabe strony. Odbyła się dyskusja na temat wewnętrznych i zewnętrznych czynników motywacyjnych i szeregu barier w procesie aktywizacji zawodowej. Poruszono debatę w temacie pozytywnych i negatywnych aspektów stresu i metod radzenia sobie z negatywnymi emocjami.
Ponadto, uczestnicy poszerzyli swoją wiedzę w zakresie metod poszukiwania pracy, prawnych aspektów zatrudniania i pracy osób z niepełnosprawnością. Beneficjenci dowiedzieli się, jak prawidłowo przygotowywać dokumenty aplikacyjne, jak przygotować się do rozmowy o pracę. Dzięki symulacji rozmowy kwalifikacyjnej, uczestnicy mieli okazję przećwiczyć autoprezentację.
Warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, były dla uczestników doskonałą okazją wymiany poglądów, doświadczeń związanych z funkcjonowaniem osób niepełnosprawnych na rynku pracy.
 
 
 

kadra


Strona 1 z 13

Kontakt – woj. lubelskie


Biuro FAR
ul. Aleja Kraśnicka 127 p.1, II piętro
20-718 Lublin
tel.: 81 526 10 24, fax: 81 527 13 20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 

Godziny otwarcia


Poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00

 

Pełnomocnik FAR


Magdalena Szpyt
tel. kom.: 509 447 065
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęcia »

Ogłoszenia regionalne »