wtorek, 2024-07-16 Eustachego, Mariki, Mirelli

Warsztat Aktywnego Poszukiwania Pracy w Szczecinie

2021-05-20

Zobacz zdjęcia »

06 maja 2021r. w biurze regionalnym „FAR” w Szczecinie odbył się Warsztat Aktywnego Poszukiwania Pracy dla pięciorga Uczestników projektu „Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnością szansą na podjęcie i utrzymanie zatrudnienia II”. 

Celem warsztatu było nabycie umiejętności z zakresu aktywnego poszukiwania pracy. Uczestnicy podczas zajęć z coachem mieli okazję ćwiczyć autoprezentację, w tym umiejętność wskazywania swoich mocnych i słabych stron. Wypełnienie testów predyspozycji zawodowych, pozwoliło na weryfikację własnej wizji rozwoju w stosunku do zdolności i warunków.

Uczestnicy analizowali także rynek pracy we własnej okolicy. W odniesieniu do niej zostały przeprowadzone rozmowy o pracę w formie warsztatowej. Na zakończenie warsztatów każdy z Uczestników wyznaczył sobie cel i kolejny krok do dalszej pracy w aktywizacji zawodowej. To był bardzo owocny dzień, cieszymy się, że wszyscy byli pełni zaangażowania otwartości na nowe wyzwania. Trzymamy kciuki za dalsze kroki w aktywizacji.

Pozdrawiamy, Kadra WAPP


 Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Kontakt – woj. zachodniopomorskie
 

Osoba kontaktowa


Iza Bartoszewska
tel. kom.: 509 447 063 
mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Harmonogram zajęć


Zobacz wszystkie zajęcia »

Ogłoszenia regionalne »