Indywidualna aktywizacja społeczno-zatrudnieniowa dla kobiet z niepełnosprawnościami z woj. lubuskiego (nr 13/L/2017)
Zielona Góra,14.11.2017r.
MODYFIKACJA ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 13/L/2017 W DNIU 14.11.2017 W PUNKTACH: IV, V, VI
..............................................................................................................................................
Zielona Góra, 06.11.2017r.
Pobierz formularz ofertowy [DOC] »
Załącznik nr 1 Wykaz doświadczenia wykonawcy [DOC] »
Załącznik nr 2 CV - życiorys zawodowy [DOC] »
Umowa współpracy [PDF] »
Fundacja Aktywnej Rehabilitacji „FAR”
ul. Łowicka 19, 02-574 Warszawa
www.far.org.pl
DOTYCZY ŚWIADCZENIA USŁUGI GRUPOWEGO DORADZTWA ZAWODOWEGO
podczas Warsztatów Rozwoju Osobistego dla uczestniczek w ramach pt. „Indywidualna aktywizacja społeczno-zatrudnieniowa dla kobiet z niepełnosprawnościami z woj. lubuskiego” w ramach Działania 7.3 Programy aktywnej integracji realizowane przez inne podmioty w ramach Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego 2020 przy zachowaniu ustalonej zasady konkurencyjności.
I. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
USŁUGA GRUPOWEGO DORADZTWA ZAWODOWEGO
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi grupowego doradztwa zawodowego dla średnio 10 uczestniczek warsztatu rozwoju osobistego w ramach projektu „Indywidualna aktywizacja społeczno-zatrudnieniowa dla kobiet z niepełnosprawnościami z woj. lubuskiego” organizowanego przez Fundację Aktywnej Rehabilitacji „FAR”.
Grupowe doradztwo zawodowe będzie świadczone dla średnio dla 10 Uczestniczek Warsztatów Rozwoju Osobistego (WRO) podzielonych na dwie grupy w terminie od 22.01.2018r. – 25.01.2018r. Łączny czas udzielonego grupowego doradztwa zawodowego dla obu grup na Warsztacie Rozwoju Osobistego wynosi 28 godzin.
Godzina grupowego doradztwa zawodowego wynosi 60 minut.
Grupy będą miały udzielane grupowe doradztwo zawodowe naprzemiennie. W godzinach porannych pierwsza grupa, w godzinach popołudniowych druga grupa.
Warsztat Rozwoju Osobistego odbywać się będzie w terminie22.01.2018r. – 25.01.2018r. w Centrum Rozwoju Osobistego, Al. Juliusza Słowackiego 12, 65-326 Zielona Góra
Doradca zawodowy ma zapewnione przez Zamawiającego wyżywienie w postaci obiadu.
SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA:
Realizacja usługi polegać będzie na:
1. Zrealizowaniu grupowego doradztwa zawodowego dla 10 uczestniczek Warsztatów Rozwoju Osobistego.
2.Udzieleniugrupowego doradztwa zawodowegodla 1 i 2 grupyłączniew wymiarze 28godzin podczas 4 dniowego Warsztatu Rozwoju Osobistego.
Od 22.01.2018 do 25.01.2018 po 7 godzin dziennie grupowego wsparcia
2. Przygotowaniu przez doradcęIndywidualnej Kartyz zakresu grupowego doradztwa zawodowego (wzór przekazany przez Zamawiającego), z zachowaniem tajemnicy zawodowej.
3. W trakcie zajęć wykorzystywane będą aktywne i nowoczesne metody (np.: wykład, ćwiczenia, dyskusje, testy, praca w grupach, odgrywanie ról, prezentacje indywidualne), różnorodne materiały edukacyjne, środki i urządzenia multimedialne.
4. Podstawowe zagadnienia z zakresu doradztwa zawodowego, które mają zostać zrealizowane w ramach Warsztatu Rozwoju Osobistego:
- Zastosowanie modelu aktywizacji społeczno-zawodowej
- Rozwój kompetencji pozwalających na kształtowanie ścieżki zawodowej
- Analiza predyspozycji zawodowych
- Zagadnienia prawa pracy
- Skuteczne narzędzia poszukiwania pracy, gry sytuacyjne
- Samopoznanie
- Analiza i modelowanie postaw, wzmacnianie samooceny
- Niwelowanie stereotypowego postrzegania zawodów kobiecych a męskich
- Rozwiązania dot. wsparcia w opiece nad osobą zależną
- Informacja o elastycznych rozwiązaniach czasu pracy
- Indywidualna Karta dla każdego uczestniczki z zakresu grupowego doradztwa zawodowego.
- Kartę czasu pracy.
- Dziennik zajęć z zakresu doradztwa zawodowego.
- Ankieta uczestnika dot. zdobytej wiedzy.
II. TERMIN WYKONANIA USŁUGI
22.01.2018r. – 25.01.2018r.
III. MIEJSCE WYKONANIA USŁUGI
Grupowe doradztwo zawodowe będzie świadczone przez 4 dni w Centrum Rozwoju Osobistego, Al. Juliusza Słowackiego 12, 65-326 Zielona Góra
IV. WYMAGANIA – KRYTERIA FORMALNE
O udzielenie zmówienia mogą ubiegać się oferenci, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w pracy z ON oraz ich najbliższego otoczenia, którzy stosują elastyczne, dopasowane do potrzeb ON formy terapii, takie jak trening kreatywny, terapia dynamiczna, analiza transakcyjna, trening interpersonalny i neurolingwistyczny program w szczególności:
1. Posiadają niezbędną wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie do wykonania przedmiotu zamówienia, tj. doradca wskazany w ofercie musi spełniać poniższe minimalne wymagania:
a. wykształcenie wyższe/zawodowe związane z doradztwem zawodowym lub studia podyplomowe dotyczące problematyki rynku pracy (wymagane CV wg. wzoru z załącznika nr 2 do Formularza oferty),
b. w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, posiadać doświadczenie z zakresu prowadzenia doradztwa zawodowego w wymiarze co najmniej 50 godzin grupowego doradztwa zawodowego, w tym minimum 2 lata doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnościami, które są zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w wymiarze co najmniej 20 godzin doradztwa zawodowego (wymagany opis doświadczenia wg. wzoru z załącznika nr 3 do formularza oferty).
Opis weryfikacji spełniania warunku wykształcenia: CV wskazanego w ofercie (załącznik nr 2), doświadczenie doradcy zawodowego wskazanego w ofercie (załącznik nr 3).
Doświadczenie musi być potwierdzone dokumentem, z którego będzie jednoznacznie wynikać liczba udzielonych godzin grupowego doradztwa zawodowego, w ostatnich 5 latach, w tym ilość godzin doradztwa zawodowego w 2 latach udzielonego dla osób z niepełnosprawnościami,
2. Oferent zobowiązuje się do pozostawania w okresie realizacji przedmiotu zapytania ofertowego w pełnej dyspozycyjności Zamawiającego rozumianej, jako:
- realizacja przedmiotu zamówienia w miejscu i czasie ściśle określonym przez Zamawiającego,
- dojazd na realizację usługi na terenie województwa lubuskiego (wszelkie koszty dojazdu, ponosi wyłącznie Wykonawca).
Potwierdzeniem braku powiązań kapitałowych lub osobowych jest złożenie przez Wykonawcę oświadczenia o braku występowania w/w powiązań na formularzu ofertowym (pkt IV Formularza oferty).
V. NIE DOPUSZCZA SIĘ SKŁADANIA OFERT CZĘŚCIOWYCH
VI. WYKLUCZENIE Z MOŻLIWOŚCI REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Z możliwości realizacji zamówienia będą wyłączeni Wykonawcy, powiązani osobowo lub kapitałowo z Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu Zamawiającego lub osobami wykonującymi w imieniu Zamawiającego czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru Wykonawcy.
Potwierdzeniem braku powiązań kapitałowych lub osobowych jest złożenie przez Wykonawcę oświadczenia o braku występowania w/w powiązań na formularzu ofertowym (pkt IV Formularza oferty).
VII. OFERTA PODLEGA ODRZUCENIU W PRZYPADKU, GDY:
– jest niezgodna z istotnymi warunkami zamówienia (kryteria formalne),
– jej złożenie stanowi czyn nieuczciwej konkurencji,
– zawiera rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia.
VIII. KLASYFIKACJA WSPÓLNEGO SŁOWNIKA ZAMÓWIEŃ (CPV)
85312320-8 – Doradztwo zawodowe
IX. KRYTERIA OCENY OFERTY
W celu wyboru najkorzystniejszej oferty Zamawiający dokona oceny i wyboru ofert spośród Wykonawców spełniających kryteria formalne określone w punkcie IVw oparciu o poniższe kryteria:
1. cenaofertowa brutto – 85%,
2. wiedzai doświadczenie Wykonawcy – 15%.
X. SPOSÓB OBLICZENIA OCENY OFERTY
1. Kryterium nr 1 – cena ofertowa brutto brutto(C)
Liczba przyznanych punktów w ramach kryterium nr 1 zostanieobliczonana podstawie wzoru:
cena brutto brutto 1 godziny (60 minut) oferty najtańszej
cena ofertowa brutto brutto(C) = _________________________________________ x 85 pkt.
cena brutto brutto za 1godzinę (60 minut) oferty badanej
2. Kryterium nr 2 – wiedza i doświadczenie Wykonawcy (D)
W kryterium nr 2 można uzyskać maksymalnie 15 punktów. Punkty nie podlegają sumowaniu.
– 10 pkt. za udokumentowane doświadczenie w udzieleniu powyżej 20 godzin grupowego doradztwa zawodowego w zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia dla osób z niepełnosprawnościami w okresie ostatnich 2 lat,
– 15 pkt. za udokumentowane doświadczenie w udzieleniu powyżej 100 godzin grupowego doradztwa zawodowego w zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia dla osób z niepełnosprawnościami w okresie ostatnich 2 lat.
Ocenie podlegać będą należycie wykonane usługi, w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert (jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – we wskazanym okresie działania), których przedmiot był tożsamy z przedmiotem zamówienia, w tym samym czasie, miejscu i przez tę samą osobę/osoby. Oferentzałącza dowody potwierdzające ich należyte wykonanie (np. referencje, protokół odbioru przedmiotu umowy,).
Oferent potwierdzaże jest uprawniony/a do wykonywania wymaganej przedmiotem zamówienia działalności, posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, dysponuje potencjałem technicznym, osobami zdolnymi do wykonywania zamówienia oraz znajduje się w sytuacji finansowej i ekonomicznej zapewniającej wykonanie zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest wykazać usługi w Wykazie doświadczenia Wykonawcy, zwanym dalej Wykazem, stanowiącym załącznik do Formularza oferty, zgodnie z jego wymogami.
Zamawiający nie przyzna punktów, jeżeli:
– usługa nie będzie dotyczyła zakresu przedmiotu zamówienia,
– usługa nie została wykazana w Wykazie, a załączono dowód potwierdzający należyte wykonanie,
– nie załączono dowodupotwierdzającego należyte wykonanie usługi wpisanej w Wykazie,
– istnieją rozbieżności pomiędzy załączonym dowodempotwierdzającym należyte wykonanie usługi, a wpisem w Wykazie,
– dowody nie potwierdzają należytego wykonania usługi,
– usługa zostaławykonanaprzez inne podmioty (podwykonawców),
– wykazane w Wykazie wpisy są nieczytelne dla Zamawiającego.
Zamawiający dokona weryfikacji oraz przypisania punktów dla poszczególnych kryteriów oceny oferty oraz wyliczy łączną ocenę punktową oferty badanej (P) według następującego wzoru:
P= C + D
gdzie:
P – oznacza łączną ocenę punktową oferty badanej,
C – oznacza liczbę punktów przyznanąw ramach kryterium nr 1 – cena ofertowa brutto,
D – oznacza liczbę punktów przyznaną w ramach kryterium nr 2 – doświadczenie Wykonawcy,
Ostateczna ocena będzie sumą punktów uzyskanych przez Wykonawcę w każdym z kryteriów.
XI. TERMIN SKŁADANIA OFERT
Termin składania ofert wyznaczono do dnia 23 .11.2017r. do godziny 23.59.
XII. WYMAGANE DOKUMENTY
Dokumenty wymagane w celu potwierdzenia spełnienia warunków:
– ofertazłożona na formularzu oferty,
– wykaz doświadczenia Wykonawcy (załącznik nr 1 do Formularza oferty) wraz z dowodami potwierdzającymi należyte wykonanie usługi,
– cv (załącznik nr 2 do Formularza oferty).
Dokumentacja powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z KRS lub innym dokumentem rejestrowym. W przypadku działania na podstawie pełnomocnictwa, konieczne jest dołączenie skanu pełnomocnictwa.
XIII. MIEJSCE SKŁADANIA OFERT
Uprzejmie prosimy o przesłanie wymaganych dokumentówelektronicznie na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Powiadomienie oferentów o wynikach prowadzonego postępowania w sprawie zamówienia, zostanie wysłane pocztą elektroniczną oraz umieszczone na stronie internetowej: www.far.org.pl oraz https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/
XIV. OSOBA UPRAWNIONA DO POROZUMIEWANIA SIĘ Z POTENCJALNYMI WYKONAWCAMI
Kamila Dębkowska e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 500 293 855
XV. TERMIN ZWIĄZANIA OFERTĄ
30 dni
XVI. UNIEWAŻNIENIE POSTĘPOWANIA
Przedmiotowe postępowanie zostanie unieważnione w przypadku wystąpienia (pojedynczo lub łącznie) któregokolwiek z poniżej wymienionych przypadków:
– braku ofert spełniających kryteria wyboru,
– złożenia ofert o wartości przewyższającej kwotę, którą posiada Zamawiający na realizację usługi,
– braku środków niezbędnych do realizacji usługi,
– braku odpowiedniej liczby uczestników i kadry projektu zainteresowanych Warsztatem, organizowanym przez Zamawiającego.
XVII. UMOWA
Zamawiający zawrze umowę współpracy z Wykonawcą, który został wybrany zgodnie z przeprowadzoną procedurą.
Zamawiający przewiduje możliwość dokonywania istotnych zmian postanowień umowy w zakresie:
– terminu realizacjiumowy,
– harmonogramu realizacji umowy,
– ostatecznej liczby osób uczestniczących,
– zasad płatności (Zamawiający informuje, że dotrzymanie terminupłatnościdla Wykonawcy uzależnionejest od terminu wpłynięcia na konto Zamawiającego środków przeznaczonych na pokrycie wydatków związanych z realizacją projektu na etapie, w którym uczestniczył Wykonawca i może ulegać opóźnieniom),
– zakresu rzeczowego, przyczym ewentualne zwiększenie zakresu rzeczowego realizacji zamówienia nie może prowadzić do zwiększenia wartości zamówienia o więcej niż 50% wartości zamówienia określonej w pierwotnej umowie,zawartej na podstawie oferty złożonej przez wybranego Wykonawcę.
XVIII. ODBIÓR ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚĆ
Rozliczenia z Wykonawcą będą prowadzone na podstawie liczby godzin przepracowanych na rzecz osób, które wezmą udział w grupowym doradztwie zawodowym. Wykonanie zadań przez Wykonawcę będzie potwierdzone protokołem sporządzonym przez Wykonawcę, wskazującym prawidłowe wykonanie zadań, liczbę oraz ewidencję godzin poświęconych na wykonanie zadań podczas Warsztatu Rozwoju Osobistego.
Płatność zostanie dokonana w terminie 14 dni od daty otrzymania prawidłowo sporządzonego protokołu i dokumentacji. Podstawą do wypłaty jest protokół odbioru przedmiotu umowy bez zastrzeżeń podpisany przez Strony umowy. Walutą, w jakiej będą prowadzone rozliczenia związane z realizacją niniejszego zamówienia, jest PLN.
XIX. FINANSOWANIE
Zamówienie jest współfinansowane w ramach Działania 7.3 Programy aktywnej integracji realizowane przez inne podmioty w ramach Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego 2020w ramach projektu pt. „Indywidualna aktywizacja społeczno-zatrudnieniowa dla kobiet z niepełnosprawnościami w woj. lubuskiego”.
XX. UWAGI KOŃCOWE
Niniejsze ogłoszenie nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych, a propozycje składane przez zainteresowane podmioty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Niniejsze zapytanie ofertowe nie stanowi zobowiązania Fundacji Aktywnej Rehabilitacji „FAR” do zawarcia umowy. Fundacja Aktywnej Rehabilitacji „FAR” może odstąpić od podpisania umowy bez podania uzasadnienia swojej decyzji.
Regionalny Program Operacyjny Lubuskie 2020 | |
Wybierz województwo: | |
dolnośląskie | kujawsko-pom. |
lubelskie | lubuskie |
łódzkie | małopolskie |
mazowieckie | opolskie |
podkarpackie | podlaskie |
pomorskie | śląskie |
świętokrzyskie | warmińsko-maz. |
wielkopolskie | zachodniopom. |
Projekt MOBILITY
– Twoje auto dostosowane do potrzeb
związanych z niepełnosprawnością
Z ogromną przyjemnością informujemy,
że uruchomiony już został Projekt
MOBILITY, będący efektem współpracy
Toyota Motor Poland (TMPL) oraz
Fundacji Aktywnej Rehabilitacji „FAR”,
którego celem jest zapewnienie osobom
z niepełnosprawnością ruchową
dostępu do indywidualnie
dostosowanych samochodów...
Utwórz SUBKONTO w Fundacji Aktywnej
Rehabilitacji FAR i zbieraj środki na swoją
rehabilitację. Subkonto można założyć
online: https://platformafar.pl/rejestracja
Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj |
Inspektor Ochrony Danych
Osobowych FAR
Szczegółowe informacje
Poradniki FAR – seria wydawnicza poświęcona najważniejszym problemom utrudniającym osobom poruszającym się na wózkach powrót do aktywnego życia. Zapraszamy do czytania »