piątek, 2024-07-19 Alfreny, Rufina, Wincentego

Warsztat na Malcie

2021-02-24

W dniach 19-21.02.2021 odbył się w Poznaniu warsztat AR w ramach projektu „Kompleksowa aktywizacja społeczna osób poruszających się na wózkach inwalidzkich V”.

Uczestnicy i kadra podekscytowani możliwością spotkania się w rzeczywistym świecie z entuzjazmem i punktualnie zjawili się na miejscu – Camping Hotel Malta, aby maksymalnie wykorzystać wspólne spotkanie i wymianę wiedzy i doświadczeń zdobytych w tych ostatnio trudnych miesięcy. Grafik napięty, doba za krótka a nadal pozostaje niedosyt….bo tyle tematów do przepracowania.

Codziennie pod czujnym okiem doświadczonej kadry uczestnicy wylewali z siebie siódme poty podczas treningów, których realizację na wolnym powietrzu umożliwiła przepiękna aura (bezchmurne niebo, pełne słońce i wiosenna temperatura – Malta nasza!

Nie zabrakło cennych wykładów i spotkań pogłębiających wiedzę uczestników i kadry, prowadzonych przez wspaniałych prelegentów z poznańskiego MOPR-u i specjalistów z zakresu odżywiania, profilaktyki i leczenia odleżyn i ran, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Wielkie dzięki naszym uczestnikom: Kasiu, Robercie, Konradzie, Mateuszu H., Mateuszu K., wspaniała kadro: Michalino, Pawle, Michaelu, Arturze, Macieju za Waszą obecność i zaangażowanie.

Magdalena

 

Projekt finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych


 

Kontakt – woj. wielkopolskie


Biuro FAR
ul.
Augustyna Szamarzewskiego 78/82 lok. 71
60-569 Poznań
tel.:  61 852 24 56, fax: 61 843 14 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Środa: 08.00 - 16.00
Czwartek: 10.00 - 18.00
Piątek: 08.00 - 16.00

W związku z utrzymującym się
stanem epidemii, celem zwiększenia
bezpieczeństwa prosimy o wcześ-
niejsze uzgadnianie – telefoniczne 
lub mailowe – terminu wizyty
w biurze Fundacji.
 

Pełnomocnik FAR


Arkadiusz Napieralski
tel:
504 091 634
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Harmonogram zajęć


Harmonogram zajęć »

Ogłoszenia regionalne »